Canon Speedlite 430 EX II

Cena produktu Canon Speedlite 430 EX II není známa.

 

Popis produktu Canon Speedlite 430 EX II: * Blesk se směrným číslem 43 (ISO 100, 105mm), s oboustraně otočnou hlavou, LCD, Zoom 24-105 mm * Inovovaný blesk 430EX II je oproti svému předchůdci cca o 20% rychlejší v nabíjení, má vylepšenou ... > více informací


Canon Speedlite 430 EX II - popis

nahoru

* Blesk se směrným číslem 43 (ISO 100, 105mm), s oboustraně otočnou hlavou, LCD, Zoom 24-105 mm * Inovovaný blesk 430EX II je oproti svému předchůdci cca o 20% rychlejší v nabíjení, má vylepšenou kovovou patici pro lepší kontakt, v manuálním režimu lze kontrolovat nastavení blesku přes Menu fotoaparátu. Směrné číslo Gn 43 (ISO 100, 105 mm), obousměrně otočná hlava, zoom 24 – 105 mm, vestavěná rozptylná destička (f 14 mm), přenos informace: velikost snímače, posun teploty světla, LCD, uživatelské funkce, FP, 1. i 2. synch. korekce FE, manual, podřízená jednotka v sestavě Speedlite, pomocný paprsek AF, ETTL nebo TTL měření * Kompaktní, přesto výborně vybavený Speedlite 430EX má směrné číslo 43 (ISO 100 při 105 mm).Pomocné světlo zaostřování tvořené konfigurací 2 diod LED je kompatibilní se všemi zaostřovacími body všech systémů AF fotoaparátů EOS včetně 9 bodového AF. Úhel záblesku hlavy blesku, který lze nastavit i manuálně, pokrývá rozsah 24 mm až 105 mm. Integrovaný difúzní panel umožňuje rozšířené širokoúhlé pokrytí až 14 mm. Hlava samotná je otočná v obou směrech, zajištění pohybu prakticky řeší jediné tlačítko. * Speedlite 430EX vychází vstříc také digitálním fotoaparátům. Po nasazení na patici těla EOS se snímačem menším, než je plná velikost rámečku, automaticky přizpůsobí úhel záběru velikosti senzoru. Speedlite 430EX také automaticky přenáší informaci o barevné teplotě světla do procesoru některých digitálních jednookých zrcadlovek a pomůže tím přesnějšímu vyvážení bílé. * Nově se v této kategorii objevuje 6 zákaznických funkcí, volba synchronizace na 1. nebo 2. lamelu, kompenzace zábleskové expozice a ruční nastavení výkonu blesku od plného výkonu po 1/64 výkonu (7 úrovní).Přístroj je plně kompatibilní se systémem E-TTL II, u kterého je využito k nastavení přesného osvitu informace o vzdálenosti předmětu od objektivu. Při použití v sestavě více blesků slouží Speedlite 430EX jako bezdrátový podřízený blesk.Blesk může být připevněn k fotoaparátu prostřednictvím konzoly SB-E1.

Výrobce Canon
Směrné číslo 43 m

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Canon Speedlite 430 EX II užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Příslušenství k bleskům.

Nejlevnější Canon Speedlite 430 EX II akční ceny - Levné Canon Speedlite 430 EX II

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Canon Speedlite 430 EX II stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Canon Speedlite 430 EX II najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Blesky.