Nissin Di866 Mark II pro Canon

Cena produktu Nissin Di866 Mark II pro Canon není známa.

 

Popis produktu Nissin Di866 Mark II pro Canon: Externí blesk Nissin Di866 Mark II pro Canon, TTL Canon Nissin Speedlite Di866 Mark II je vysoce výkonný blesk s přehledným barevným displejem a automatickou změnou orientace zobrazení. Nissin Di... > více informací


Nissin Di866 Mark II pro Canon - popis

nahoru

Externí blesk Nissin Di866 Mark II pro Canon, TTL Canon Nissin Speedlite Di866 Mark II je vysoce výkonný blesk s přehledným barevným displejem a automatickou změnou orientace zobrazení. Nissin Di866 nabízí extrémně vysoké směrné číslo 60 u hlavního reflektoru a 12 u pomocného reflektoru (ISO 100, 105 mm). Blesk je kromě standarních funkcí (plně automatický i manuální režim, TTL, strobo a bezdrátový TTL režim) vybaven i funkcemi pokročilými (synchronizace na 1. i 2. lamelu, zábleskový bracketing, redukce červených očí, blokování zábleskové expozice, synchronizace s krátkými i dlouhými časy závěrky) a vyznačuje se uživatelsky přívětivým ovládáním, jehož součástí je mimo jiné i režim „My TTL", který umožňuje nastavení zábleskové expozice v rozmezí +/-3 EV (po 1/3 EV) a modelovací světlo. Přítomnost pomocného reflektoru umožní jemné prosvícení stínů ve chvíli, kdy odražené světlo dopadající na fotografovanou osobu vytváří v očních důlcích hluboké stíny.
Blesk je navíc vybaven rozhraním USB umožňujícím provádět aktualizace firmwaru. Standardní synchronizační konektor a konektor pro připojení externího zdroje energie rozšiřují všestrannost blesku a umožňují jeho propojení s různými systémy osvětlení a napájení.

Tichý provoz
Nový motor reflektoru blesku se vyznačuje výrazně nižším provozním hlukem (70 dB nebo méně).

Vysoce citlivé snímače bezdrátového provozu
Vysoce výkonné snímače bezdrátového provozu pokrývají vzdálenost 25 m (v přímém směru). S využitím těchto snímačů lze snadno zajistit osvětlení více zábleskovými jednotkami v různých prostředích.

Odolná patka pro upevnění blesku
Kovová patka blesku umožňuje snadnou montáž blesku a snižuje riziko poškození blesku při manipulaci.

Barevný displej s automatickou změnou orientace zobrazovaných informací nabízí jednoduchou a uživatelsky přívětivou volbu funkcí blesku

Indikace na barevném displeji se automaticky otáčí do správné orientace v závislosti na orientaci fotoaparátu a k dispozici je šest symbolů uživatelského rozhraní pro snadnou volbu různých funkcí a menu - Auto (plně automatický režim), TTL (režim TTL), Manual/Av (manuální zábleskový režim/automatický zábleskový režim Av), Multi (stroboskopický zábleskový režim), Bezdrátový zábleskový režim TTL (Master/Remote) a Custom Settings (Uživatelská nastavení).

Různé režimy - TTL, manuální, Av, stroboskopický

TTL: Podpora systémů E-TTL/E-TTL II (Canon), i-TTL/i-TTL-BL (Nikon) a ADI/P-TTL (Sony). Řízení zábleskové expozice je prováděno automaticky fotoaparátem s možností manuální korekce zábleskové expozice.

Manuální zábleskový režim: Výkon záblesku lze nastavit manuálně ve 22 úrovních od plného výkonu až po 1/128 plného výkonu, v krocích po 1/3 EV. Na displeji blesku se zobrazuje pracovní vzdálenost platná pro hodnotu clony nastavenou na fotoaparátu.

Automatický zábleskový režim Av: Záblesková expozice je řízena s využitím informací vnějšího čidla na blesku (namísto systému TTL). K dispozici jsou pracovní clony F1,4 až F16. Na displeji blesku se zobrazuje pracovní vzdálenost platná pro aktuální nastavení pracovní clony na blesku a fotoaparátu.

Stroboskopický zábleskový režim: Umožňuje nastavit výkon záblesku v rozmezí 1/8 až 1/128 plného výkonu.

Bezdrátový režim TTL: . Blesk Di866 Mark II lze použít společně s originálními blesky Canon, Nikon a Sony jako blesk Master nebo Remote (Slave). Blesk Di866 Mark II podporuje digitální (systémy s měřicími předzáblesky) a analogové (filmové fotoaparáty a/nebo studiové blesky při použití manuálního zábleskového režimu nebo režimu Av) bezdrátové zábleskové systémy.

Stroboskopický zábleskový režim: Umožňuje exponovat více záblesky v rámci jediné expozice snímku.
Dovoluje nastavit výkon záblesku v rozmezí 1/8 až 1/128 plného výkonu.

Pomocný zábleskový reflektor

(směrné číslo 12), který se nachází pod hlavním reflektorem. Tento malý blesk umožňuje vyjasnění stínů při osvětlení nepřímým zábleskem hlavního blesku. Osvětlení nepřímým zábleskem vede ke vzniku stínů ve spodní části obličeje fotografované osoby a pomocný blesk slouží k vyjasnění těchto stínů. Výkon pomocného blesku lze nastavit v rozmezí plného výkonu až 1/128 plného výkonu.

Motorické zoomování

Vyzařovací úhly reflektoru blesku jsou automaticky upravovány v rozmezí ohniskových vzdáleností 24-105 mm. K dispozici je rovněž rozptylka pro možnost použití objektivu s ohniskovou vzdáleností 18 mm (hodnoty platí pro kinofilm).

Funkce „My TTL"

Úroveň zábleskové expozice TTL je přesně kalibrována podle standardů společnosti Nissin. Budete-li potřebovat tuto standardní úroveň zábleskové expozice změnit na vámi preferovanou úroveň, můžete ji upravit v rozmezí ±3 EV, v krocích po 1/3 EV. Zvolená nová kalibrace se uloží do paměti blesku a zůstává v platnosti i po vypnutí blesku. Tento jedinečný systém vlastní kalibrace zábleskové expozice nazývaný „MY TTL" je exkluzivním vybavením blesků Nissin.


Rychle výměnný zásobník na baterie

Blesk Di866 Mark II využívá stejný zásobník na baterie jako modely Di866 a Di466. Tento praktický zásobník na baterie umožňuje vložení všech baterií AA ve stejné orientaci a zaručuje tak snadnou manipulaci s bateriemi i ve špatných světelných podmínkách. Náhradní zásobník na baterie Nissin BM-01 je možné zakoupit samostatně.

Konektory pro externí zařízení

Konektor pro vnější zdroj energie: blesk Di866 Mark II podporuje zdroj Nissin Power Pack PS-300.

Konektor s kontaktem X: synchronizační konektor s kontaktem X pro kabelové propojení blesku s fotoaparáty bez středového kontaktu.

Servisní port USB: port USB pro aktualizace firmwaru.

Nissin Di866 Mark II - synchronizace na druhou lamelu závěrky a synchronizace s krátkými časy závěrky

Při použití synchronizace na druhou lamelu závěrky dojde k odpálení záblesku těsně před zavřením závěrky. Pomocí této funkce a dlouhého času závěrky lze zobrazit světelné stopy pohyblivých objektů s vlastním zdrojem světla správně ve směru pohybu. Synchronizace s krátkými časy závěrky se doporučuje při použití blesku za denního světla.

Aktualizace firmware
Máte obavy, že váš blesk nebude nadále kompatibilní při uvedení nových modelů fotoaparátů na trh? Pro blesk Di866 Mark II je dostupná služba aktualizace firmwaru, která umožňuje servisním konektorem aktualizovat firmware blesku na novější verzi. Tato služba je v závislosti na regionu zpoplatněna. Podrobnosti týkající se služby aktualizace firmwaru vám poskytneme na vyžádání.

Popis částí blesku Nissin Speedlite Di 866 Mark II

Obsah balení:
1x Nissin Di866 Mark II

1x stojánek pro blesk

1x měkké pouzdro

1x návod k použití


* Model: Di866 Mark II
* Směrné číslo (GN): 60
* Barevná teplota (°K): 5600
* Doba hoření: 1/300 až 1/30000 s
* Nastavení výkonu záblesku: 1/128 až 1/1
* Napájení: 4x AA baterie 1,5V¨
* TTL / kompatabilní: Canon
* TTL / kompatibilní s: Canon
* Rozměry: 134 x 74 x 110 mm
* Doba nabíjení: 0,1 - 5,5s

Výrobce Nissin

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nissin Di866 Mark II pro Canon užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Příslušenství k bleskům.

Nejlevnější Nissin Di866 Mark II pro Canon akční ceny - Levné Nissin Di866 Mark II pro Canon

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Nissin Di866 Mark II pro Canon stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Nissin Di866 Mark II pro Canon najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Blesky.