Nissin MG 8000 pro Canon

Cena produktu Nissin MG 8000 pro Canon není známa.

 

Popis produktu Nissin MG 8000 pro Canon: Externí blesk Nissin MG 8000 pro Canon, TTL CanonNissin MG8000 Extreme je vysoce výkonný profesionální blesk s vysokou odolností proti přehřívání. Blesk Nissin MG8000 Extreme dovoluje více než 100... > více informací


Nissin MG 8000 pro Canon - popis

nahoru

Externí blesk Nissin MG 8000 pro Canon, TTL CanonNissin MG8000 Extreme je vysoce výkonný profesionální blesk s vysokou odolností proti přehřívání. Blesk Nissin MG8000 Extreme dovoluje více než 1000 záblesků na plný výkon po sobě při souvislém fotografování. Pro výrazné snížení účinků vysokých teplot byla použita záblesková výbojka z křemenného skla, speciální Fresnelova čočka a systém chlazení reflektoru. V kombinaci s externím zdrojem energie Nissin Power Pack PS300 lze dosáhnout mimořádně vysokých snímacích frekvencí a vysoké výkonnosti.

Nissin MG8000 Extreme:

- Konstrukce z unikátních materiálů s vysokou tepelnou odolností

- Směrné číslo: 40 (35 mm ISO100/m)

- Podpora Systémů Canon E-TTL, E-TTL II a Nikon i-TTL

- Barevný displej

- Bezdrátový zábleskový režim Master/Remote

- Pomocný zábleskový reflektor

- Podpora synchronizace s krátkými časy závěrky, podpora aktualizací prostřednictvím rozhraní USB

- Kovová patka blesku

Nissin MG8000 Extreme je blesk s vysokou odolností proti přehřívání, umožní Vám 1000 souvislých záběrů na plný výkon.

Mimořádná odolnost proti přehřátí
Použité teplotně odolné materiály a výbojka z křemíkového skla výrazně snižují tepelné účinky blesku bez rizika přehřívání při více než 1000 záblescích na plný výkon za sebou.

Křemíková výbojka
Spolehlivě zachytíte každý důležitý moment v extrémních podmínkách mimořádně vysokých snímacích frekvencí a vysoké výkonnosti bez hrozby přehřívání blesku.

Rozptylná předsádka

Při fotografování na malé vzdálenosti a u portrétní zábleskové fotografie je vhodné, aby světlo záblesku nebylo ostré, a aby neosvětlovalo objekt příliš silně. Předsádka slouží také k rozšíření úhlu reflektoru při použití s plnoformátovými DSLR.

Perfektní kombinace

V kombinace s vnějším zdrojem energie Nissin Power Pack PS300 lze dosáhnout mimořádně vysokých snímacích frekvencí, zvýšit výkonnost blesku a zkrátit dobíjecí čas.


Barevný displej s automatickou změnou orientace zobrazovaných informací nabízí jednoduchou a uživatelsky přívětivou volbu funkcí blesku

Indikace na barevném displeji se automaticky otáčí do správné orientace v závislosti na orientaci fotoaparátu a k dispozici je šest symbolů uživatelského rozhraní pro snadnou volbu různých funkcí a menu - Auto (plně automatický režim), TTL (režim TTL), Manual/Av (manuální zábleskový režim/automatický zábleskový režim Av), Multi (stroboskopický zábleskový režim), Bezdrátový zábleskový režim TTL (Master/Remote) a Custom Settings (Uživatelská nastavení).

Různé režimy - TTL, manuální, Av, stroboskopický

TTL: Podpora systémů E-TTL/E-TTL II (Canon), i-TTL/i-TTL-BL (Nikon) a ADI/P-TTL (Sony). Řízení zábleskové expozice je prováděno automaticky fotoaparátem s možností manuální korekce zábleskové expozice.

Manuální zábleskový režim: Výkon záblesku lze nastavit manuálně ve 22 úrovních od plného výkonu až po 1/128 plného výkonu, v krocích po 1/3 EV. Na displeji blesku se zobrazuje pracovní vzdálenost platná pro hodnotu clony nastavenou na fotoaparátu.

Automatický zábleskový režim Av: Záblesková expozice je řízena s využitím informací vnějšího čidla na blesku (namísto systému TTL). K dispozici jsou pracovní clony F1,4 až F16. Na displeji blesku se zobrazuje pracovní vzdálenost platná pro aktuální nastavení pracovní clony na blesku a fotoaparátu.

Stroboskopický zábleskový režim: Umožňuje nastavit výkon záblesku v rozmezí 1/8 až 1/128 plného výkonu.

Bezdrátový režim TTL: Bezdrátový režim TTL blesku MG8000 podporuje bezdrátové zábleskové systémy TTL Canon a Nikon. Blesk MG8000 lze použít společně s originálními blesky Canon a Nikon jako blesk Master nebo Remote (Slave). Blesk MG8000 podporuje digitální (systémy s měřicími předzáblesky) a analogové (filmové fotoaparáty a/nebo studiové blesky při použití manuálního zábleskového režimu nebo režimu Av) bezdrátové zábleskové systémy.

Stroboskopický zábleskový režim: Umožňuje exponovat více záblesky v rámci jediné expozice snímku.
Dovoluje nastavit výkon záblesku v rozmezí 1/8 až 1/128 plného výkonu.

Pomocný zábleskový reflektor
Blesk Nissin MG8000 Extreme je vybaven malým pomocným zábleskovým reflektorem (směrné číslo 12), který se nachází pod hlavním reflektorem. Tento malý blesk umožňuje vyjasnění stínů při osvětlení nepřímým zábleskem hlavního blesku. Osvětlení nepřímým zábleskem vede ke vzniku stínů ve spodní části obličeje fotografované osoby a pomocný blesk slouží k vyjasnění těchto stínů. Výkon pomocného blesku lze nastavit v rozmezí plného výkonu až 1/128 plného výkonu.

Motorické zoomování

Vyzařovací úhly reflektoru blesku jsou automaticky upravovány v rozmezí ohniskových vzdáleností 24-105 mm. K dispozici je rovněž rozptylka pro možnost použití objektivu s ohniskovou vzdáleností 18 mm (hodnoty platí pro kinofilm).

Funkce „My TTL"

Úroveň zábleskové expozice TTL je přesně kalibrována podle standardů společnosti Nissin. Budete-li potřebovat tuto standardní úroveň zábleskové expozice změnit na vámi preferovanou úroveň, můžete ji upravit v rozmezí ±3 EV, v krocích po 1/3 EV. Zvolená nová kalibrace se uloží do paměti blesku a zůstává v platnosti i po vypnutí blesku. Tento jedinečný systém vlastní kalibrace zábleskové expozice nazývaný „MY TTL" je exkluzivním vybavením blesků Nissin.

Rychle výměnný zásobník na baterie
Blesk Nissin MG8000 Extreme využívá stejný zásobník na baterie jako modely Di866 a Di466. Tento praktický zásobník na baterie umožňuje vložení všech baterií AA ve stejné orientaci a zaručuje tak snadnou manipulaci s bateriemi i ve špatných světelných podmínkách. Náhradní zásobník na baterie Nissin BM-01 je možné zakoupit samostatně.Konektory pro externí zařízení

Konektor pro vnější zdroj energie: blesk Nissin MG8000 Extreme podporuje zdroj Nissin Power Pack PS-300 a další

Konektor s kontaktem X: synchronizační konektor s kontaktem X pro kabelové propojení blesku s fotoaparáty bez středového kontaktu.

Servisní port USB: port USB pro aktualizace firmwaru.
Synchronizace na druhou lamelu závěrky a synchronizace s krátkými časy závěrky

Při použití synchronizace na druhou lamelu závěrky dojde k odpálení záblesku těsně před zavřením závěrky. Pomocí této funkce a dlouhého času závěrky lze zobrazit světelné stopy pohyblivých objektů s vlastním zdrojem světla správně ve směru pohybu. Synchronizace s krátkými časy závěrky se doporučuje při použití blesku za denního světla.

Aktualizace firmware
Máte obavy, že váš blesk nebude nadále kompatibilní při uvedení nových modelů fotoaparátů na trh? Pro blesk Nissin MG8000 Extreme je dostupná služba aktualizace firmwaru, která umožňuje servisním konektorem aktualizovat firmware blesku na novější verzi. Tato služba je v závislosti na regionu zpoplatněna. Podrobnosti týkající se služby aktualizace firmwaru vám poskytneme na vyžádání.

Blesk Nissin MG8000 Extreme popis ovládacích prvků a funkcí

Obsah balení:

1x Nissin MG8000 Extreme

1x stojánek pro blesk

1x měkké pouzdro

1x návod k použití


* Model: MG8000 Extreme
* Směrné číslo (GN): 60
* Barevná teplota (°K): 5600
* Doba hoření: 1/300 až 1/30000 s
* Nastavení výkonu záblesku: 1/128 až 1/1
* Napájení: 4x AA baterie 1,5V¨
* TTL / kompatibilní s: Canon
* Rozměry: 78 x 148 x 127 mm
* Doba nabíjení: 0,1 - 5,5s

Výrobce Nissin

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nissin MG 8000 pro Canon užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Příslušenství k bleskům.

Nejlevnější Nissin MG 8000 pro Canon akční ceny - Levné Nissin MG 8000 pro Canon

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Nissin MG 8000 pro Canon stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Nissin MG 8000 pro Canon najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Blesky.