OLYMPUS FL-50R

Cena produktu OLYMPUS FL-50R není známa.

 

Popis produktu OLYMPUS FL-50R: Profesionální blesk Olympus FL-50R představuje špičku toho, co v současné době Olympus nabízí. Implementuje v sobě novou bezdrátovou technologii pro ovládání až 3 skupin blesků přímo z těla fotoap... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

OLYMPUS FL-50R - popis

nahoru

Profesionální blesk Olympus FL-50R představuje špičku toho, co v současné době Olympus nabízí. Implementuje v sobě novou bezdrátovou technologii pro ovládání až 3 skupin blesků přímo z těla fotoaparátu (Olympus E-3). Nový je také režim SUPER FP, s kterým lze použít expoziční čas až 1/8000, mezi další režimy patří standardní TTL Auto, Auto a Manual s nastavením výkonu po 1/8. Otočná a výklopná zoomovací hlava je vybavena integrovanou rozptylkou (přídavný difuzer součástí balení). FL-50R dosahuje směrného čísla GN28 při ohnisku 12mm (ekv. 24mm; ISO 100) a směrné číslo GN50 při 42mm (ekv. 84mm; ISO 100). Je napájen 4xAA bateriemi a pro rychlejší nabíjení je možné použít externí napájecí zdroj SHV-1. Nabíjecí čas do plného nabití je pak pouhých 1,3 sekundy. Zábleskový systém, jimiž disponují modely FL-50R a FL-36R, dává fotografům ve studiu i v exteriéru volnost a více možností, neb se již nemusí zabývat složitou instalací a zapojováním kabelů k bleskům. Ovládání se děje přímo z fotoaparátu, bez potřeby jakýchkoli kabelů. Oba typy blesků reprezentují ideální společníky nové digitální zrcadlovky E-3, která je vybavena nově vyvinutým bezdrátovým systémem (RC Data Transfer System), který přenáší veškerá data opticky. Tím se výrazně snižuje energetický výdej vestavěného blesku, pokud je použit jako dálkový ovladač celého systému. Přímo na displeji fotoaparátu tak lze na dálku nastavit funkce jednotlivých blesků. Navíc je možné ovládat až tři samostatné skupiny, což umožňuje nastavit každou skupinu blesků individuálně a odlišně od ostatních. Každá ze tří skupin tak může podat zcela odlišný výkon, čímž fotograf dosáhne kýženého efektu. Vlastnosti: Směrné číslo: 50 (100 ISO/ 42 mm) Výklopný a otočný reflektor: ANO Rozptylka a odrazná destička: ANO Zoom: ANO Ohnisko: 24 - 85 mm (12 mm při použití rozptylky) Pomocné světlo AF: ANO Modelovací blesk: ANO TTL režim: ANO Master/Slave: ANO Záblesková automatika: ANO Manuální nastavení: ANO Strobo: ANO Vysokorychlostní synchronizace: ANO Synchronizace na 2. lamelu: ANO Napájení: 4x AA baterie Rozměry a hmotnost: 78 x 141 x 107 mm při 385g (bez baterií)

Výrobce Olympus
Směrné číslo 50 m

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu OLYMPUS FL-50R užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Příslušenství k bleskům.

Nejlevnější OLYMPUS FL-50R akční ceny - Levné OLYMPUS FL-50R

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější OLYMPUS FL-50R stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější OLYMPUS FL-50R najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Blesky.