Sigma EF-530 DG Super pro Pentax

Cena produktu Sigma EF-530 DG Super pro Pentax není známa.

 

Popis produktu Sigma EF-530 DG Super pro Pentax: Sigma blesk EF-530 DG Super pro Pentax Výkonný kompaktní blesk se směrným číslem 53. Pracuje s nejnovějšími TTL režimy měření všech populárních výrobců digitálních SLR. Popis výrobce Nový výkonný ... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Sigma EF-530 DG Super pro Pentax - popis

nahoru

Sigma blesk EF-530 DG Super pro Pentax Výkonný kompaktní blesk se směrným číslem 53. Pracuje s nejnovějšími TTL režimy měření všech populárních výrobců digitálních SLR. Popis výrobce Nový výkonný kompaktní blesk se směrným číslem 53. Pracuje s nejnovějšími TTL režimy měření všech populárních výrobců digitálních SLR. Funkce automatického motorického zoomování nastavuje optimální vyzařovací úhel reflektoru blesku vzhledem k aktuální ohniskové vzdálenosti objektivu v rozmezí od 24mm do 105mm (při použití zabudované rozptylné destičky již od 17mm). Obsahuje funkci automatického vypínání pro úsporu energie při dlouhodobé nečinnosti a kontrolu korektní expozice. Blesky jsou k dispozici pro systémy Canon, Nikon, Sony, Pentax a Sigma. Mezi pokročilé funkce tohoto blesku patří modelační ovětlení, stroboskopický režim, bezdrátový TTL režim, synchronizace s druhou lamelou závěrky, vysokorychlostní synchronizace a další. Manualní režim dovoluje fotografovi nastavit sílu záblesku v osmi krocích (lze nastavit snížení výkonu blesku až na hodnotu 1/128). Ovládání blesku je jednoduché a nastavení parametrů probíhá v menu přístroje. Nastavené funkce jsou zobrazovány na LCD displeji, který je prosvětlený. Je napájen čtyřmi tužkovými bateriemi.

Výrobce Sigma
Směrné číslo 53 m

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sigma EF-530 DG Super pro Pentax užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Příslušenství k bleskům.

Nejlevnější Sigma EF-530 DG Super pro Pentax akční ceny - Levné Sigma EF-530 DG Super pro Pentax

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Sigma EF-530 DG Super pro Pentax stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Sigma EF-530 DG Super pro Pentax najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Blesky.


;